Bestuur SV Blauw Wit Temse

Dagelijks bestuur

VOORZITTER

Bjorn Van Asbroek
Molstraat 30
9140 Steendorp
0477/45.32.47
b.vanasbroek@gmail.com

ONDERVOORZITTER

Johan Boel
Schoolstraat 78
9140 Temse
0475/30.50.85
johan@kantoorboel.com

SECRETARIS/GC

Margino De Kerf
Korianderstraat 52
9940 Evergem
0475/61.04.35
Margino.de.kerf@telenet.be

BESTUURSLID

Rik Catthoor
Triphon De Smetstraat 5
9140 Temse
0486/30.12.38
Rik@padelwaasland.be
Tcdevallei2012@gmail.com

PENNINGMEESTER

Luc Geleyn
Blindstraat 20
9140 Temse
0477/30.26.84
luc.geleyn@telenet.be

Bestuursleden

SPORTIEF MANAGEMENT

Mohamed Benali
Gelaagstraat 128
9140 Steendorp
0479/37.31.93
mohamedbenali@hotmail.be

SPORTIEF MANAGEMENT

David Toté
2de Jagers te Paardstraat 2 bus 1
9220 Hamme
0479/21.52.00
Dtote1977@outlook.be

COMMERCIËEL MANAGEMENT

Tommy Van San


0491.07.46.61
tommy.van.san@telenet.be

COMMERCIËEL MANAGEMENT verantwoordelijke  evenementen

Mario Van De Merlen
Houtkaai 31
9140 Temse
0495/77.49.63
Mariovanessa2005@gmail.com

VERANTWOORDELIJKE MATERIAAL/CLUBFOTOGRAAF FACEBOOK

Thomas Van Hoyweghen
Fonteinstraat 35
9140 Temse
0472/97.64.91
thomas_van_hoyweghen@hotmail.com

PR – SOCIAL MEDIA

Erik Westerlinck
Kardinaal Cardijnlaan 13
9150 Bazel
0495/85.01.90
erik.westerlinck@hotmail.com

VERTEGENWOORDIGER SUPPORTERSCLUB

Steven Van Goethem
Wegvoeringsstraat 87 bus 1
9100 Sint-Niklaas
0472/21.30.24
steven.van.goethem6@telenet.be

ALLROUND MEDEWERKER

Geert Delaruelle
Cauwerburg 9
9140 Temse
0475958812
delaruelle69@gmail.com

Theme: Overlay by Kaira
Fernand Schuermanstadion, Schoolstraat 63, 9140 Temse