*SV Blauw Wit Temse trok best wel een merkwaardige speler aan. De 31jarige Quincy Diamond Johnson heeft een opmerkelijk parcours achter de rug. Van afkomst is hij Liberiaan en begon daar ook zijn voetballoopbaan. Ging daarna naar Ghana waar hij speelde voor de liberty Babies FC. Kwam naar Europa om zijn grote droom als voetballer na te streven. Zo kwam hij terecht bij de jeugd van FC Utrecht en FC Almere. Zijn echte loopbaan als senior begon daarna pas. Hij speelde bij RKSV Leonidas Rotterdam(Topklasse), Chabab Amsterdam(Topklasse) om daarna nog verder uit te wijken naar onder andere Partizan Belgrado(Servie), FC Skonto Riga(Letland),Slovan Bratislava(Slovakije) en tenslotte Kasimpasa Spor (Turkije). Diamond kwam zich vestigen in Belgie en was al even aangesloten bij FC Rooigem vorig jaar en was nu aan het testen bij Eendracht Buggenhout en Racing H Gent Zeehaven maar tekende vorige week voor onze club SV Blauw Wit Temse. Diamond is een spits en woont ondertussen ook in Temse en spreekt perfect nederlands. Welkom en succes bij onze club Diamond Johnson⚽⚽

Theme: Overlay by Kaira
Fernand Schuermanstadion, Schoolstraat 63, 9140 Temse