Onze club haalde met Jonas Heuvinck ervaring in huis. De 33 jarige centrale verdediger begon zijn loopbaan bij Eendracht Zele. Trok op 16 jarige leeftijd naar Red Star Waasland waar hij bleef voetballen tot zijn 20 en deel uitmaakte van de A-kern. Nadien ging het richting KSK Lebbeke voor 3 jaar en SK Berlare voor 2 jaar in 4e klasse. Daarna volgde nog 1 jaar KAV Dendermonde(den AVD) en 3 jaar Robur Moerzeke. In 2019 vertrok hij naar het ambitieuse SK Gerda Sint-Niklaas maar toen dat ter ziele ging vertrok Jonas naar VKS Hamme-Zogge. Dit jaar speelt Jonas bij SKV Overmere. Onze nieuwe aanwinst legde dus al een heel parcours af en zal met zijn ervaring onze club zeker iets bijbrengen. Welkom Jonas en succes in het volgende seizoen bij SV Blauw Wit Temse!⚽⚽

Theme: Overlay by Kaira
Fernand Schuermanstadion, Schoolstraat 63, 9140 Temse