Onze club trok de 25 jarige Maxim Van Hiel aan. Maxim begon zijn voetballoopbaan bij het toenmalige FC Nieuwkerken waar hij tot zijn 14e bij de nationale jeugdploegen speelde van de club. Maakte daarna de overstap naar Red Star Waasland waar hij 3 jaar verbleef en ook in de nationale jeugd speelde. Op zijn 17 trok Maxim naar Sporting Sint-Gillis Waas waar hij 3 jaar behoorde tot de A kern. Daarna volgde Klauwaerts Kemzeke en Herleving Vrasene in 1e provinciale waar hij 3 jaar speelde. Zijn huidige club is KSK Kallo waar hij meewerkte aan de promotie en daar maakt hij momenteel zijn 3e seizoen vol. Wij zijn heel tevreden dat deze rechtsachter koos voor onze club. Welkom en succes bij SV Blauw Wit Temse Maxim ⚽️⚽️⚽️

Theme: Overlay by Kaira
Fernand Schuermanstadion, Schoolstraat 63, 9140 Temse