Nog iemand waarvan wij veel verwachten is Yannick De Laet.Deze 30 jarige geboren en getogen Vellenaar komt ons team versterken als doelman. In het begin van dit seizoen zat hij nog met zijn ploeg Herleving Red Star Haasdonk op de bank in het Daknamstadion toen zijn ploeg de bekerwedstrijd tegen de fusieclub Lokeren-Temse kwam spelen (zie foto ),Yannick begon te voetballen bij KSV Temse op zijn 8e. Op zijn 18e ging hij respectievelijk naar SK Sint-Niklaas, KJV Kruibeke, Robur Moerzeke, KSK Lebbeke, White Boys Sint-Niklaas, KSK De Klinge om tenslotte de laatste 2 jaar bij HRS Haasdonk te belanden. Daar liep hij een zware kwetsuur op maar hij is nu topfit om met succes het doel voor ons team te verdedigen.Welkom Yannick!!

Theme: Overlay by Kaira
Fernand Schuermanstadion, Schoolstraat 63, 9140 Temse